Jak wybrać dobrego elektryka?

Zaufali nam

  • Polkomtel

  • PTK Centertel

  • Getin Bank

  • Skok Stefczyka

  • Smażalnia ryb Kergulena

  • Pizza & Pasta Lucyfer

 

PODPOWIADAMY JAK WYBRAĆ FIRMĘ DO WYMIANY INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ.

Codziennie dzwonią do nas osoby, które nierozsądnie wybrały ekipę do wymiany instalacji elektrycznej, z prośbą o ratunek, bo instalacja nie działa. W dodatku ludzie ci kilkakrotnie przepłacili uzgodniony na początku koszt.

Chcesz dobrze wybrać? Instalacja elektryczna to zbyt poważna sprawa, aby zaufać niewłaściwej ekipie – pamiętaj, że jest pod napięciem! Wybierz rozsądnie – tu liczy się bezpieczeństwo Twoje i Twojej Rodziny. Urządzenia AGD i RTV też mają swoją wartość.

Chcesz mieć pewność, że instalacja jest bezpieczna? Chcesz zapłacić za nią tyle na ile się umawiasz przy uzgadnianiu remontu, a nie trzy razy więcej? Chcesz oszczędzić Twój czas, pieniądze, zdrowie i nerwy? Ucz się na cudzych błędach!

W oparciu o zbierane przez lata doświadczenia od ludzi, którzy zaufali niewłaściwym ekipom, opracowaliśmy kilka porad dla Ciebie. Nie sądź jak oni, że Ciebie to nie dotyczy. Weź je do serca.

Unikaj nieuczciwych ekip, które na wstępie prac podają niską cenę, a potem okazuje się, że np. nie obejmowała ona materiałów, transportu, wykucia bruzd, wywiercenia otworów, pociągnięcia przewodów, obsadzenia puszek – i za to wszystko doliczają sobie osobno! W dodatku plus VAT, bo… podali cenę netto!

UNIKAJ PSEUDOFACHOWCÓW bez uprawnień, którzy po każdej robocie mają nowe numery telefonów! Pamiętaj, że nieprawidłowo wykonane prace elektryczne grożą porażeniem lub pożarem!

UNIKAJ ZŁOTYCH RĄCZEK! Jest jakiś gość, który coś grzebał przy instalacji u szwagra? Wzięłoby się go? Uważaj! Zazwyczaj złota rączka dysponuje młotkiem, majzlem i jakąś tanią wiertarką do domowego użytku, która w trakcie remontu u Ciebie kilka razy się spali. Kucie bruzdy przy pomocy młotka i majzla trwa bardzo dłuuugo. Wiertarkę trzeba oddać do reklamacji i zaczekać aż naprawią. Czas…

Nie chcesz wzywać złotej rączki po kilkanaście razy do poprawek, bo -a to gdzieś iskrzy, -a to coś kopie? Nie chcesz aby spaliły Ci się urządzenia elektroniczne i AGD? Nie chcesz płacić kilka razy za to samo i mieć źle wykonaną pracę, a ostatecznie i tak szukać sprawdzonej firmy do ratowania źle wykonanej roboty? Nie chcesz, by remont się przedłużał, a złota rączka wołała o kolejną zapłatę? Nerwy, pieniądze…

Nie chcesz aby remont ciągnął się miesiącami, sąsiedzi przychodzili ze skargami, w pomieszczeniach był gruz, pył, kurz i piętrzyły się przeszkody do zakończenia pracy? Zdrowie… Aby uniknąć kłopotów, UNIKAJ ZŁOTYCH RĄCZEK!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>